7 Eylül 2009 Pazartesi

*Bu hafta sonu açıköğretim sınavları için döndüm izmire. Üni'den mezun olduğumdan beri böyle ders çalışmamıştım. Umarım geçmişimdir.
* Uyku düzenim bozukta olsa idare ediyorduk ama şimdi o da kalmadı.
* Bugün çeşmeye dönüyorum. Bundan nefret ediyorum kimse kalmadı bide ramazanda çok sıkıcı.
*Evi bok götürüyo toplamam lazım.
*Burdan hidoya sesleniyorum. O dans figürlerini çok mu aradın? Onları yapmak için çok mu para teklif ettiler? Bir insanın karizması ancak bu kadar dağılabilirdi bir reklamla. İzlemeye tahammül edemiyorum.
*Türkiye-Estonya maçında Kazım'ın kasıklarına gelen topta kıvranışını gördüğümde tribünde yada tv başında içinde fırtınalar kopan bir kadın olduğunu düşündüm. "hayır hayır ona bişi olamaz bana lazım o kalk ayağa kazıımmmm" diye feryat eden.
* Ne kadar da gerzekçe düşünüyorsun dediğini duyar gibiyim üstte ki madde için. De anasını satayım öyleyim sığım ben.
*Bir senedir işsizim. Sinirlerim yıprandı artık. Para istemekten bıktım ailemden. Onlarda bana vermekten bıktılar.
*Bayram da dahil olmak üzere çeşmedeymişiz anasını satayım. Bu kız burda sıkılır mı kimse kalmadı diye düşünen yok ki?
*Eurobasket başlıyo allahtan izlicek bişi var.
*Çarşamba da bosna maçı var. O içinden ya da dışından feryat hatun artık rahattır ne de olsa kazım kadrodan çıkarıldı.
*Birazdan doktora gidicem. Bugüne kadar fiziksel görünüşümle ilgili pek bişi söylememiştim. Şimdi söleyim doktor gözetiminde rejime başlıyorum. Obez olmasamda şişkoyum hahaha=)
* Bazı arkadaşlar sorup duruyorlardı bazı tahminler vardı uzun boylu zayıf diye ama üzgünüm hayal kırıklığına uğradınız sanırım.
* Uyku düzeni demişken bi saat önce uyandım yuh bana.
* Deli gibi kola içtim bu hafta. Bugünden sonra yasaklanıcak diye acısını çıkardım.
*Rejim mejim zor değil aslında yaparım iradeliyimde sorun alkol alamıcak olmamda. Alkolsüz hayat, hayat değildir benim için ne bok yicem ben arghh!
* Alkol yoksa gece hayatına ara veriyorum bi süre demektir. Alkol olmadan eğlenemem ben. Dağıtmazsam bokunu çıkarmazsam olmaz. O yüzden çıkmıyorum dışarı bir süre.
* Bu kararımdan vazgeçircek alkol içiricek ayarda arkadaşlara sahibim. En fenası işte onların ayartmalarına karşı dirençli olabilmek.
* Saçlarımı kısacık kestirmek istiyorum. Son bir senedir uzun takılıyorum sıkıldım eski kısa saçlı hallerime geri dönmeliyim. Ama modelde kararsızım:/
*Son sigaram, sigara almaya çıkmalıyım çok üşeniyorum.
*Son madde beyonce sevmem ama bu sweet dreams adlı şarkısını seviyorum nedense.
* Ama bu ara favori şarkım, The gossip- Heavy cross tavsiye ederim. Çok üşendim şimdi bulup buraya koymaya merak edenler için:/ tamam az önce son demiştim ama şimdi bitti.

dipnot: böyle yazmak ta zevkliymiş.
dipnot2: Toph'un zorunlu tatili devam ediyor yine uzunca bir süre buralarda olamayabilirim:/

3 yaz bişeyler sende:

eva dedi ki...

saçlarını kestir, kısa ama önlerinde uzunlar kalsın, katlı olsun ama arkası kısa olsun, arkadaşlarına söle seni ayartıp içirmesinler, yap rejimini, iş için de pozitif düşün canım, derin bi nefes al ve ne istediğini düşün...Çeşmede olmak için nelerini feda edebilecek insanlar var bi düşün, hidonun dans figürleri eşliğinde sat anasını...Seni seviyorum bi de...

Toph dedi ki...

saç konusunda bende öle bişiler düşünüorm=) rejimi yapıcamda doktor çok para istio şimdi geldim doktordan param yok onun için napıcaz bilmiorm:D pozitif düşünmeye çalışıormda olmuo valla=) çeşmeye gitmek için çok şey vericek insan vardırda benim gittiğim yere ve bnm kaldığım gibi kalıcak insan yoktur bence=) bende seni seviyorum bi izmire gel artık şu yüzünü görelim:D

cesetizleri dedi ki...

özlettin kendini her seferinde özledim diyorum ama kesin dönüş yok.. kış gelse de bir otursan artık :)