11 Haziran 2009 Perşembe


Bu sefer arayı uzun tuttum sanırım yazı yazma konusunda. Ama öyle belirli bi sebebim yok. Aman sınavlarım vardı aman tatildeydim de yazamadım yok iş buldum falan filan. Bunların hiç biri yok valla. Aynı tas aynı hamam. Bildiğin durumlar aynen devam yani.

Değişik ne yapıyor olabilirim diye düşünüyorum da bilemedim. Bi ingilizce kursu var gittiğim daha önce yazmamış olabilirim. Skills hocamı çok beğeniyorum. L.A doğumlu bi amerikan kendisi. Bu aralar pek erkek sevmiyordum ama bunu çok tuttum. Ta ki kendisiyle sevgilisine kıbrıs şehitlerde rastlayana kadar. Hayallerim yıkıldı diyeceğimde yalan bi hayal kurduğum da yok aslında. Adamın türkçe konuşmasını ve dersini seviyorum. Ve evet yakışıklı da ama işte türk kızları onu da rahat bırakmamış ve biri tarafından hemen kapılmış. Şansıma benim.

Ben biraz şişkoyum (birazla ne kastettiğimi bilmiyorum kendimi kandırıyor da olabilirim tabi) bahsetmiş miydim daha önce bilemedim. Neyse olay şu. Bugün anneannem biraz kilo versen kimse tutamıcak seni oyh şu güzelliğe bak falan gibi bişi söledi. Annemde "aslında şimdi bile bakıyorlar da" dedi. O ne demekse artık ne var be şişkolara bakılmaz diye bi kaide mi var ayrıca ben güzelim yani kilom var o kadar aaa. Resmen küçümsedi kadın beni ayak üstü. Neyse kapayalım bu mevzu bahsi kuzuum.

Ya aslında dışarı falan çıktığımda böyle yazcak mevzular çok buluyorum ama ben eve gelene kadar unutuyorum onları. Hatta o kadar ki o an yazıyorum kafamda yazıyı fotoğraf bile belirliyorum. Ama işte naparsın balık hafıza eve gelene kadar uçuyor kafamdan.

Amaan bu da böyle alakasız konusuz bi yazı oluversin. Uzun aradan sonra böyle saçma bi yazıyla geri dönmenin haklı gururunu yaşıyorum efenim. Hahaha. Welcome back o zmn bana:D

dipnot: Fotoğrafta alakasız oldu ama çok istedim koymayı aşığım bu kadına. Kendisi bones diye bir dizide oynuyor bir ara izleyin derim ben.

0 yaz bişeyler sende: