22 Temmuz 2009 Çarşamba

Mim


Nerdeyse bir ay önce falan Mrs.Baros tarafından mimlenmiştim. Yazıcaktım aslında zamanım olmamıştı sonra da unutmuşum. Her ne kadar kendisi tatilde de olsa Mrs.Baros özürlerimi kabul etsin ki kendisi o kadar da hatırlatmıştı valla unuttum ama:/

Neyse geçelim mime;

1) Kullandığım Parfüm:
Davidoff Cool Water ve Tommy girl.

2) Kullandığım Krem :

Genelde krem kullanmıyorum ben kullanmalıyım ama işte aklıma eserse sürüyorum o da dove falan oluyor. Birde güneşe alerjim olduğundan şu sıralar sürekli olarak capportone'nun en yüksek faktörlü güneş kremini kullanıyorum.
3) Okuduğum Kitap:

Twilight'ı bitirdim yeni. Bende bu çılgınlığa kaptırdım kendimi hafta sonu elime geçerse serinin ikinci kitabına başlayacağım. Bir de boleyn kızına başlayacağım aynı anda sanırım.

4) İzlediğim Diziler:

Say say bitmez valla. Nerdeyse bu sezon aynı anda 20 tane dizi falan takip etmişliğim var. Tam bir dizi manyağıyım. Onlardan bazılarını söylemek gerekirse Grey's Anatomy, House, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Fringe ve devam eder gider bu böyle=)
Şu arada yayında olan True Blood'a sarmış durumdayım. Birde Moonlight'a başladım ama birinci sezonda kalmış dizi üzüldüm. Bu ara vampir havamdayım anlayacağınız.

Heralde bu mimi yapmayan bi ben kalmıştım ondan kimseyi mimlemiyorum. Yapmayan varsa da buyursun toph beni mimlemiş desin yapsın=)

0 yaz bişeyler sende: