22 Temmuz 2009 Çarşamba

Mim


Nerdeyse bir ay önce falan Mrs.Baros tarafından mimlenmiştim. Yazıcaktım aslında zamanım olmamıştı sonra da unutmuşum. Her ne kadar kendisi tatilde de olsa Mrs.Baros özürlerimi kabul etsin ki kendisi o kadar da hatırlatmıştı valla unuttum ama:/

Neyse geçelim mime;

1) Kullandığım Parfüm:
Davidoff Cool Water ve Tommy girl.

2) Kullandığım Krem :

Genelde krem kullanmıyorum ben kullanmalıyım ama işte aklıma eserse sürüyorum o da dove falan oluyor. Birde güneşe alerjim olduğundan şu sıralar sürekli olarak capportone'nun en yüksek faktörlü güneş kremini kullanıyorum.
3) Okuduğum Kitap:

Twilight'ı bitirdim yeni. Bende bu çılgınlığa kaptırdım kendimi hafta sonu elime geçerse serinin ikinci kitabına başlayacağım. Bir de boleyn kızına başlayacağım aynı anda sanırım.

4) İzlediğim Diziler:

Say say bitmez valla. Nerdeyse bu sezon aynı anda 20 tane dizi falan takip etmişliğim var. Tam bir dizi manyağıyım. Onlardan bazılarını söylemek gerekirse Grey's Anatomy, House, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Fringe ve devam eder gider bu böyle=)
Şu arada yayında olan True Blood'a sarmış durumdayım. Birde Moonlight'a başladım ama birinci sezonda kalmış dizi üzüldüm. Bu ara vampir havamdayım anlayacağınız.

Heralde bu mimi yapmayan bi ben kalmıştım ondan kimseyi mimlemiyorum. Yapmayan varsa da buyursun toph beni mimlemiş desin yapsın=)

12 Temmuz 2009 Pazar


Bu ara sürekli dinlediğim bir albümü koyayım istedim. Dinleyeniniz duyanınız vardır mutlaka ama dinlemeyen varsa diye yazayım istedim. Bence muhteşem şarkılarda yerinde duramıyorsunuz. En azından ben duramıyorum dans edesim geliyor. Şu bunaltıcı sıcakta kıçımdan ter aka aka dans ediyorum evin içinde valla hiç de şikayetçi değilim bu durumdan.

Bora uzer albümün sahibi. Backgrounduda sağlam biri. Müziğide kaliteli. Ben çok sevdim. Aslında uzun zaman oldu keşfedeli ne zamandır aklımdaydı yazmak ama erteledim. Ayrıntılı bilgi vereyim isterdim ama üşeniyorum yazmaya. O yüzden siz burayı bi ziyaret edin.

Bildiğim kadarıyla iki videosu var. Biri başlığada konu olan şarkı Aramızda bir gerginlik mi var? diğeride Dudaktan dudağa. Şimdi youtube'a girebilen arkadaşlarım bunları izleyebilirler. Giremeyenler için de üzgünüm:/
Albüm baştan sona sıkılmadan dinlenebilir bi albüm olmuş. İndirin diye upload etmeye çalışıyorum ama bitmedi hala:/ biterse linki vereceğim burdan.


Linkimizde burada iyi dinlemeler.

11 Temmuz 2009 Cumartesi

Hayatım boktandı iyice boktan olmaya başladı. Pazar gününe sınavım dikey geçiş. Ben bi bok çalışmadım. Açıköğretimde 3.sınıftayım bütün derslerimden büte kaldım çünkü kapak açmadım. Bütler eylülde sanırsam (bak onu bile bilmiorm) çalışmamaya devam ediyorum.

Neyim var benim bilmiyorum. Hiçbişey yapmak gelmiyor içimden. Bütün gün pc karşısında oturup film dizi izlemek istiyorum. Bloga da yazı yazasım gelmiyor farkedildiği üzere. Herşeyi boşladım. Hayattan bi beklentim yok. Öyle boşa oksijen harcıyorum. 3 aydır saçlarımı kestiricem diyorum kestirmiyorum. Şu anda istikrarlı tek devam ettiğim şey ingilizce kursu ve belkide zevk aldığım tek şey. Her hafta sonu yazlığa gidiyorum ama daha sezon açılışını yapıpta denize veya havuza girmedim.

Bir de bunların haricinde olduğum bir ameliyatın yanlış yapılmış olma ihtimali var ikinci bir ameliyat gerekiyor doktoruma dava açma üzereyim. Açsam mı açmasam mı kararsızlığı içerisindeyim.

Aşk meşk hayatımı hiç sormayın ne erkek ne kadın hiç kimseyi istemiyorum. Birini beğensem bile uğraşasım gelmiyor. Öyle uzaktan bakıp aa güzelmiş hoşmuş diip geçiorm.

Ayrıca az önce mum kokulu kadınları izledim. Ulan o nası filmdir hayatımda hiç bu kadar bi filmden sıkıldığımı hatırlamıyorum. Nesine olay olmuştu bu film diye düşündüm durdum sonra buldum ha dedim lan toph sürekli hande ataizi memelerini gösterip duruyor. Filmin tarihe bakıorz ee normal olay olması. Filmde bişi anlatılmasına gerek yok boşa meme göster yeter. Zihniyetinizi ben ......Neyse daha bu blogda doğru düzgün küfür etmedim yine etmeyeyeyim.

Aman böyle işte depresif bi yarzı al sana oku!! Fotoğrafta koymıcam bulmak kasıo bu saaatte.